Savur Masaj Emel

Savur masaj İsveç masajı bir diğer adıyla klasik masaj insanların günlük yaşamında sıklıkla başvurduğu bir rahatlama tekniği olmakla beraber birçok sağlık probleminin de tedavisinde uygulanan bir tedavi yöntemidir. Aromaterapi yağlarının kullanıldığı bu teknikte yağların rahatlatıcı etkisinden yararlanılmaktadır. Özellikle kan dolaşımını arttırma özelliği olan bu teknik hücre yenilenmesini sağlamaktadır. Süresi ortalama 60 dakikadır.

Savur mutlu son hamam

Bali masajı ile İsveç masajı birbiriyle karıştırılsa da birbirlerinden son derece farklı teknikleridir.

İsveç masajı ağrı ve stres seviyenizin tamamen oradan kalkmasının yanı sıra insanın günlük yaşam kalitesinin artması için en etkili olan masaj tekniklerinden bir tanesidir. Fiziksel olarak son derece faydalı olan bu masaj işinize konsantre olmanıza yardımcı olup iş hayatında da daha başarılı bir birey olmanızı sağlayacaktır. Cildinizi gererek sıkılaşmanızı sağlayacak ve bu şekilde kırışıklık, selülit gibi çözümü zor olan problemlerinizin çözümünü kolaylaştıracaktır.

Savur hamam sauna

Bu teknik ile birlikte uyku sorununuza kökten çözüm bulabileceğiniz gibi, kaslarınınız da daha güçlendiğini kısa zaman içerisinde fark edeceksiniz.